Californication - být proutníkem je super!!!

Listopad 14th, 2009

dostupné z: http://www.sho.com/site/californication/home.do

Jsou televizní seriály a televizní SERIÁLY. Ty první se snaží zavděčit všem divákům, všechno v nich je přehledné, jasné a uhlazené. Tváří se jako dokonalé kopie skutečného života a scénáristicky jsou tak vytříbené, že vývoj děje odhadnete na 4 epizody (minimálně) dopředu. A pak jsou ty druhé, které na všechno to, co platí pro ty první z vysoka kálí. Californication mezi ty druhé patří určitě.

Seznamte se Hank Moody přichází a můžete se s klidem vsadit o svou sbírku prezervativů, že po jeho příchodu na scénu nezůstane jedna vagína suchá (a možná ani vaše oko, pokud při smíchu pláčete). Hank je, a proč si to nepřiznat, prostě kanec. Mozek zapíná už jen po orgasmu a jeho úspěšně rozjetá kariéra spisovatele je, zdá se, v troskách. K tomu všemu se jeho ex-přítelkyně a matka jeho dcery, kterou jako jedinou ženskou Hank miluje srdcem (možná) a ne jen penisem, chystá provdat za někoho jiného - což se neblaze projevuje na jeho egu. Hank je prostě egocentrický, domýšlivý, sarkastický parchant trousící suché hlášky a to není zdaleka všechno. Navíc ještě vykouří, vypije a osouloží vše, co mu pod “ruku” přijde - prostě vzor pro nás muže. Co víc si od seriálu (česká fan site) přát. Amen!

Jistě, zajímavé by bylo vyslechnout si komentář k seriálu i z ženské strany barikády. Nemyslím si však, že by jej přijaly s pohrdáním nebo odporem - spíše by se pobavily nad tím, jak jsme my chlapi v podstatě jednoduchá stvoření - a co má být? My vám, holky, taky nekafráme do Sexu ve městě.

dostupné z: http://www.edna.cz/californication/galerie.asp?clanekid=15327&id=7046

Hodnocení: 9/10 - s Hankem Moodym na věčné časy!

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

One Response to “Californication - být proutníkem je super!!!”

  1. [...] na výzvu kolegy Zdeňka Chrásty. Snad vážně snad řečnicky mluví o tom, že by rád vyslechl i ženskou stranu barikády. [...]

RSS komentářů k tomuto příspěvku.